OT UpcomingEvents

20

سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

3-5 آذر ، 1397

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

لیاقت بلوچ: دشمن برای تضعیف مسلمانان به دنبال تهاجم‌های فکری است

176 1396/09/16
لیاقت بلوچ: دشمن برای تضعیف مسلمانان به دنبال تهاجم‌های فکری است

رهبر جماعت اسلامی پاکستان با اشاره به اینکه دشمن برای تضعیف مسلمانان به دنبال تهاجم‌های فکری است، گفت: تلاش می‌کنند تا با ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی، مسلمانان را تضعیف کنند به همین علت مباحث بدون پایه و اساس را در میان افراد مطرح می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی، لیاقت بلوچ در نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت که در حاشیه سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی پیش از ظهر امروز در تالار زرین هتل آزادی برگزار شد، با بیان اینکه اکنون استقلال در کشمیر در حال دنبال شدن است، اظهار کرد: نقش نیروهای مختلف جبهه مقاومت اسلامی به ویژه حزب‌الله در شرایط کنونی بسیار مهم است.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای تضعیف مسلمانان به دنبال تهاجم‌های فکری است، ادامه داد: تلاش می‌کنند تا با ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی مسلمانان را تضعیف کنند به همین علت مباحث بدون پایه و اساس را در میان افراد مطرح می‌کنند.

رهبر جماعت اسلامی پاکستان از تلاش گروه‌های مختلف تکفیری در راستای جذب جوانان مسلمان به سمت افکار خود یاد و تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا شعارهای وحدت‌گرایی را در میان مسلمانان ترویج دهیم و بتوانیم بر اساس روایات مختلف وحدت اسلامی را رقم بزنیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام شده در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در راستای تقویت وحدت اسلامی گفت: این مجمع باید نویسندگان، شاعران و خطبیب‌های توانمند را گردهم آورد تا این افراد خطوط مقاومت را در کشورهای مختلف دنبال کنند.

لیاقت بلوچ تقویت اتحاد میان کشورهای اسلامی را نیازمند توجه به آموزه‌های دینی قرآن کریم دانست و عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا این آموزه‌ها در کشورهای اسلامی بازخوانی و توسط مسلمانان به صورت ویژه دنبال شود.

0 نظر