OT UpcomingEvents

20

سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

3-5 آذر ، 1397

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

شیخ غازی حنینه: خط مقاومت در مسیر حمایت از مظلومان حرکت خود را ادامه می‌دهد

302 1396/09/16
شیخ غازی حنینه: خط مقاومت در مسیر حمایت از مظلومان حرکت خود را ادامه می‌دهد

رئیس جریان وحدوی النهضه لبنان گفت: با دستاوردهای کنونی علمای مختلف اسلام در کنار مقاومت قرار گرفته و برای رسیدن به اهداف مورد نظر این جبهه در حال تلاش هستند، خط مقاومت به عنوان یک خط مکتبی و الهی حرکت خود را در مسیر حمایت از مظلومان با قدرت ادامه می‌دهد

به گزارش روابط عمومی، شیخ «غازی حنینه» در نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت که در حاشیه سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی پیش از ظهر امروز در تالار زرین هتل آزادی برگزار شد، با اشاره به اینکه لبنان مساحت کمی نسبت دیگر کشورها دارد، تصریح کرد: برنامه‌ها و طرح‌های سیاسی مختلفی در این کشور دنبال می‌شود چرا که پنج حزب و هزاران انجمن در لبنان فعالیت دارند.

وی اضافه کرد: لبنان به برکت هم‌بستگی نیروهای حزب‌الله توانست رژیم صهیونیستی را بدون هیچ شرطی از صحنه خارج کند و معادله خاورمیانه جدید و نوین را از بین ببرد.

رئیس جریان وحدوی النهضه لبنان با بیان اینکه اکنون کشورهای مختلف به جبهه مقاومت پیوسته‌اند، تصریح کرد: با دستاوردهای کنونی علمای مختلف اسلام در کنار مقاومت قرار گرفته و برای رسیدن به اهداف مورد نظر این جبهه در حال تلاش هستند، خط مقاومت به عنوان یک خط مکتبی و الهی حرکت خود را در مسیر حمایت از مظلومان با قدرت ادامه می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه خط مقاومت طی سال‌های اخیر رشد بسیاری داشته است، عنوان کرد: طی این سال‌های پیروزی جبهه مقاومت در کشورهای مختلف توانسته به قدرت علمای اسلام بیافزاییم.

شیخ غازی حنینه با بیان اینکه مقاومت اسلامی تاثیرات بسیاری بر مسلمانان به ویژه جوانان داشته است، تصریح کرد: بعد از اینکه رژیم صهیونیستی توانست فلسطین را اشغال کند و دولت‌های اسلامی نیز نتوانستند اقدامی انجام دهند، بیداری در میان مسلمانان به منظور بازگشت به سمت باورهای اساسی اسلام رقم زده شد.

وی با اشاره به اینکه اکنون بیداری اسلامی با خیزش بزرگ خود توانسته توطئه‌های استبکار جهانی را از بین ببرد، مطرح کرد: رژیم صهیونیستی به عنوان یک گروه شکست‌ناپذیر در منطقه شناخته شده بود اما مقاومت اسلامی این افسانه را باطل و ثابت کرد این رژیم هیچ قدرتی ندارد.

 

0 نظر