OT UpcomingEvents

20

سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

23-25 آبان ، 1398

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

آیت الله محسن اراکی با اشاره به اظهارات ترامپ درباره بیت المقدس: انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس سرآغاز انتفاضه جدید خواهد شد

863 1396/09/16
آیت الله محسن اراکی با اشاره به اظهارات ترامپ درباره بیت المقدس: انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس سرآغاز انتفاضه جدید خواهد شد

آیت الله اراکی تأکید کرد: این حرکت دولت ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی باید سرآغاز انتفاضه جدید ملت فلسطین با حمایت همه ملت های مسلمان و عدالتخواه باشد.

به گزارش روابط عمومی، آیت الله محسن اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در مراسم اختتامیه سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد، با محکوم کردن سخنان ترامپ درباره انتقال سفارت اسرائیل غاصب از تل آویو به بیت المقدس، خاطرنشان کرد: ما این تلاش را نشانه این می دانیم که دولت آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به پایان خط رسیده اند. 

وی ادامه داد: معنای تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی این است که آن ها از تمامی تلاش ها برای دور زدن فلسطین مأیوس شده اند به همین دلیل دست به چنین اقدامی زدند. ولی باید دشمنان بدانند هیچ وقت نمی توانند آتش خشم فلسطینیان را خاموش کنند. 

آیت الله اراکی تأکید کرد: این حرکت دولت ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی باید سرآغاز انتفاضه جدید ملت فلسطین با حمایت همه ملت های مسلمان و عدالتخواه باشد. این انتفاضه نباید پایان یابد مگر با سقوط رژیم صهیونیستی و پاک سازی سرزمین فلسطین از این کِرمِ خبیث.

وی در ادامه سخنان خود از تلاش های آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعه، شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی ارشد سوریه، احمد الطیب رییس دانشگاه الازهر مصر و خانم دکتر فردوس العوادی از پژوهشگران عراقی که در زمینه وحدت و تقریب تلاش کرده اند، تشکر کرد.

 

0 نظر