OT UpcomingEvents

20

سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

3-5 آذر ، 1397

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

توسط دختر شهید مغنیه: یادبود شهید عماد مغنیه به آیت‌الله اراکی اهدا شد

259 1396/09/15
توسط دختر شهید مغنیه: یادبود شهید عماد مغنیه به آیت‌الله اراکی اهدا شد

یادبود شهید عماد مغنیه امشب توسط دختر این شهید در حاشیه نشست عمومی سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به آیت‌الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی، فاطمه مغنیه امشب در نشست عمومی سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی که در سالن زرین هتل آزادی برگزار شد، برگزاری این کنفرانس را مایه افتخار جهان اسلام خواند و اظهار کرد: جمهوری اسلامی به رهبری آیت‌الله سید علی خامنه‌ای تا کنون برای تقویت وحدت کشورهای اسلامی تلاش‌های بسیاری را انجام داده است.

وی از پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت یاد کرد و افزود: به برکت خون شهدا توانسته به پایداری مطلوبی برسیم به همین علت باید قدردان شهدا باشیم و یاد آنها را زنده نگه‌داریم.

دختر شهید عماد مغنیه با بیان اینکه این شهید بزرگوار عاشق فلسطین بود، تصریح کرد: شهید مغنیه این رسالت را به فرزندان خود واگذار کرد که راه او را ادامه دهند؛ هر چند برخی از کارها و مجاهدت‌های او را نمی‌دانیم اما خداوند با شهادت، او را مورد تکریم قرار داد.

لازم به ذکر است، در این نشست یادبود شهید عماد مغنیه توسط دختر این شهید به آیت‌الله محسن اراکی دبیرکل تقریب مذاهب اسلامی اهداء شد.

 

0 نظر