چاپ کردن این صفحه

وحدت مسلمانان در کنفرانس وحدت

3339 1393/10/20
نماز وحدت اهل سنت و شیعیان

در حاشیه اختتامیه کنفرانس وحدت نماز مغرب و اعشاء به امامت حضرت آیت الله اراکی با حضور میهمانان کنفراس از اهل سنت و شیعیان در سالن مجاور مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد و در ادامه نماز وحدت به امامت قاضی شرف الدین امام جمعه اهل سنت تربت جام  برای نمایش اقتدار و اتحاد مسلمانان اقامه گردید.می توانید تصاویر نماز وحدت را در بخش روایت تصویر مشاهده کنید.

 

در حاشیه اختتامیه کنفرانس وحدت نماز مغرب و اعشاء به امامت حضرت آیت الله اراکی با حضور میهمانان کنفراس از اهل سنت و شیعیان در سالن مجاور مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد و در ادامه نماز وحدت به امامت قاضی شرف الدین امام جمعه اهل سنت تربت جام  برای نمایش اقتدار و اتحاد مسلمانان اقامه گردید.می توانید تصاویر نماز وحدت را در بخش روایت تصویر مشاهده کنید.

اما در فضای مجازی عده ای با انتشار تصاویر جعلی می خواهند این اتحاد  میان مسلمانان را ختشه دار کنند. و این سئوال را در اذهان به وجود می آورد که چه کسانی و با چه هدفی دست به انجام این حرکات می زنند آیا این افراد نمی خواهند برخلاف دستور قرآن و پیامبر و رهنمودهای رهبر انقلاب حرکت کنند؟

رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره)  فرمودند:  ما با مسلمین اهل تسنن یکی هستیم ؛ واحد هستیم که مسلمان و برادر هستیم. اگر کسی کلامی بگوید که باعث تفرقه بین ما مسلمان ها بشود ، بدانید که یا جاهل هست یا از کسانی هست که می خواهند بین مسلمانان اختلاف بیندازند.

0 نظر