OT UpcomingEvents

20

سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

23-25 آبان ، 1398

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

کمیته تجارت و بازرگانی

1426 1393/10/17
کمیته تجارت و بازرگانی

این کمیته با محوریت اقتصاد شروع به کار کرده است که در ضمینه های مختلف به بحث و بررسی پرداخت. در این کمیته اشاره شده که  یکی از راه ها برای رسیدن به وحدت  اتحاد در ضمینه اقتصاد است.

این کمیته با محوریت اقتصاد شروع به کار کرده است که در ضمینه های مختلف به بحث و بررسی پرداخت. در این کمیته اشاره شده که  یکی از راه ها برای رسیدن به وحدت  اتحاد در ضمینه اقتصاد است. همچنین اشاره شد که جامعه اسلامی نیاز به وحدت اقتصاد دارد. اگر همه مسلمانان از نظر مالی متحد شوند جوامع اسلامی قویترین جامعه خواهد بود. 

در این جلسه اشاره شد که سرمایه گذاری در هر منطقه نیاز به امنیت دارد جوامع اسلامی باید برای امنیت یکدیگر با هم متحد شود تا بتوان از فرصت های سرمایه گذاری استفاده نمایند. کشورهای اسلامی از لحاظ جغرافیایی در یکی از بهترین نقاط جهان قراردارد. به عنوان مثال ایران جزء کشورهای دارای اقتصاد جهان است. ما باید قادر به تولید تمام نیازهای خود باشیم.و به واردات تکیه نکنیم که جمهوری اسلامی ایران در این مسیر قرار دارد. ما امیدواریم که بتوانیم یک بانک اسلامی  برای سرمایه گذاری با بیمه، با یک عضو از هر یک از کشور های اسلامی در کیش که یک محل عالی برای این امر است ایحاد کنیم. در این جلسه با بیان غم انگیز بودن آمار جضور 16% مسلمانان جهان در معاملات بین المللی اعلام شد که تجار مسلملن نیاز به حمایت دارند. روز شنبه، این کمیته قصد دارد جهت بازدید از فرصت های اقتصادی به استان لرستان ایران سفر کند.

0 نظر