سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

23-25 آبان ، 1398

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

 دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی،گفت: کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ضمن داشتن برنامه‌های متنوع و گسترده از حضور 400 میهمان خارجی و 600 میهمان داخلی بهره برده است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: نماز جمعه در حقیقت نماز وحدت مسلمانان است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف سوریه ابراز امیدواری کرد که سوریه پایگاه و قلعه اسلام معتدل باشد و گفت: این امر جز با وحدت میان تمامی گروه‌ها حاکم نمی‎شود.

آیت‌الله اراکی اظهار داشت: هویت ما ایرانیان عشق بر محمد و آل محمد است. هویت، ملیت و شخصیت ایرانیان عشق محمد و آل محمد است. ما عاشق محمد و آل محمد هستیم چون معشوق و مجبوب خداوند متعال هستند.

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، گفت: تشکیل اتحادیه فعالان رسانه‌ای می‌تواند در انجام این هویت بزرگ یعنی وحدت نقش مهمی ایفا کند و باید با تشکیل این اتحادیه، نیروهای خود را به هم منتقل کنیم و با هم‌افزایی در امکانات، اندیشه‌ها، تولیدات و تلاش‌ها می‌توان یک رسانه جهانی اثرگذار را پایه‌ریزی کرد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذهب اسلامی با اشاره به این که امروز جمهوری اسلامی بیش از هر زمانی قوی تر است، گفت: سیاست تحریم نتوانسته انقلاب را به شکست بکشاند بلکه به سبب همت مسئولان تهدید و تحریم تبدیل به فرصت شده است.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه راه وحدت جهان اسلام، امروز هموارتر از هر زمان دیگری است، گفت: این بشارت را به همه طلایه داران وحدت می‌دهیم که تلاش تلاشگران وحدت در حال تحقق و موج تکفیر شکست خورده و در حال به انزوا رفتن است.

نشست خبری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیرامون برگزاری سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی صبح روز یکشنبه در تهران برگزار شد.

در آستانه سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی، هم اندیشی صمیمانه اصحاب رسانه با آیت الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، عصر امروز در محل مجمع تقریب برگزار شد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب گفت: وحدت اسلامی، برادری اسلامی است و این امر برای جامعه اسلامی عزت، قدرت، شکوه، شکوفایی، رشد، عزت، بی‌نیازی و سایر علائم اقتدار را فراهم می‌کند.