المؤتمر الدولي الـ 32 للوحدة الاسلامية

16-18 ربيع الأول ، 1440

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

آیت‌الله اراکی در نشست فعالان رسانه‌ای: تشکیل اتحادیه فعالان رسانه‌ای نقش مهمی در هویت وحدت ایفا می کند

64 2019/11/14
آیت‌الله اراکی در نشست فعالان رسانه‌ای: تشکیل اتحادیه فعالان رسانه‌ای نقش مهمی در هویت وحدت ایفا می کند

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، گفت: تشکیل اتحادیه فعالان رسانه‌ای می‌تواند در انجام این هویت بزرگ یعنی وحدت نقش مهمی ایفا کند و باید با تشکیل این اتحادیه، نیروهای خود را به هم منتقل کنیم و با هم‌افزایی در امکانات، اندیشه‌ها، تولیدات و تلاش‌ها می‌توان یک رسانه جهانی اثرگذار را پایه‌ریزی کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی، آیت‌الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نشست فعالان رسانه‌ای تقریب مذاهب اسلامی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: ما از منابع دینی خود اینگونه استفاده می‌کنیم که عمده مشکل در گذشته بر پایه رسانه بوده است، ماموریت رسل ابلاغ پیام بود، اگر سخن حق از ابتدا به گوش انسان‌ها می‌رسید بشر به حق می‌گروید و به آن گوش فرا می‌داد. نظام استبدادی هم از ابتدا ضمن تحریف معارف انبیاء به دنبال منع از رسیدن معارف انبیاء به گوش مردم بوده است.

وی ادامه داد: رسانه باید حق را آشکارا جلوه دهد، اگر ادعا کنیم مکتب انبیاء در طول تاریخ با مشکل منع رساندن پیام خود به مردم همراه بوده است می‌توان گفت مشکل اصلی جامعه بشری رسانه بوده است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بیان داشت: درحال حاضر هم تحریف و هم کتمان حق دو مشکل اساسی بشر به شمار می‌رود، تمام کسانی که منع رسیدن حق به گوش دیگران می‌شوند قطعا تمام لعنت‌ها بر آنها سرازیر می‌شود. کسانی هم که بر ضد این کتمان عمل می‌کنند رحمت خدا بر آنها سرازیر خواهد شد.

آیت‌الله اراکی خاطرنشان کرد: تشکیل اتحادیه فعالان رسانه‌ای می‌تواند در انجام این هویت بزرگ نقش مهمی ایفا کند و ما باید این اتحادیه را تشکیل دهیم تا نیروهای خود را به هم بدهیم و با هم‌افزایی در امکانات، اندیشه‌ها ،تولیدات و تلاش‌ها می‌توان یک رسانه جهانی اثرگذار را پایه‌ریزی کرد.

 

0 تعليق