المؤتمر الدولي الـ 32 للوحدة الاسلامية

16-18 ربيع الأول ، 1440

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

آیت الله اراکی: امام خمینی (ره) در همه جای جهان اسلام زنده است/ راه وحدت جهان اسلام، امروز هموارتر از هر زمان دیگری است

49 2019/11/13
آیت الله اراکی: امام خمینی (ره) در همه جای جهان اسلام زنده است/ راه وحدت جهان اسلام، امروز هموارتر از هر زمان دیگری است

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه راه وحدت جهان اسلام، امروز هموارتر از هر زمان دیگری است، گفت: این بشارت را به همه طلایه داران وحدت می‌دهیم که تلاش تلاشگران وحدت در حال تحقق و موج تکفیر شکست خورده و در حال به انزوا رفتن است.

 

به گزارش ستاد خبری سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی: آیت الله "محسن اراکی" دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی شامگاه چهارشنبه طی سخنانی در مراسم تجدید میثاق میهمانان سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با آرمان‌های امام خمینی (ره)، در حرم مطهر اظهار داشت: روزگاری صدای تکفیر در جهان اسلام بلند بود، اما امروز این صدا به گوش نمی‌رسد و امروز صدای وحدت در حال شنیده شدن است و این پرچم وحدت است که امروز در حال احتزاز است.

 

وی گفت: این بشارت را به همه طلایه داران وحدت می‌دهیم که تلاش تلاشگران وحدت در حال تحقق و موج تکفیر شکست خورده و در حال به انزوا رفتن است.

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب افزود: امام خمینی (ره) در همه جای جهان اسلام زنده است و نور ایشان بر همه جای جهان می‌تابد و همه متفکران جهان اسلام راه ایشان را می‌پیمایند و امیدواریم با نایب بر حق ایشان حضرت امام خامنه‌ای ادامه این مسیر را بپیماییم و تا حضور حضرت حجت (عج) این مسیر را ادامه دهیم.

 

آیت الله اراکی گفت: کنفرانس امسال با شعار "وحدت امت اسلام در دفاع از مسجد الاقصی" کار خودش را فردا با سخنان رئیس جمهور آغاز می‌کند و پس فردا همه میهمانان به دیدار رهبری مشرف و از بیانات ایشان بهره مند می‌شوند.

0 تعليق