سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

25-27 آذر ، 1395

slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
BT Background Slideshow - модуль joomla Создание сайтов

در اختتامیه سی امین کنفرانس وحدت اسلامی صورت گرفت؛ تقدیر از برگزیدگان بخش ملی جشنواره فیلم وحدت اسلامی/ اسامی برگزیدگان

186 1395/09/27
در اختتامیه سی امین کنفرانس وحدت اسلامی صورت گرفت؛ تقدیر از برگزیدگان بخش ملی جشنواره فیلم وحدت اسلامی/ اسامی برگزیدگان

 در مراسم اختتامیه سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی برگزیدگان اولین جشنواره فیلم وحدت معرفی و با اهداء جوایز تقدیر شدند.

 به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ، مراسم اختتامیه سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی دقایقی پیش(شنبه 27 آذرماه) با حضور علما و شخصیت های برجسته جهان اسلام از 250 کشور در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز شد.

در ابتدای این مراسم هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره فیلم وحدت اسلامی گزارشی از روند برگزاری این جشنواره و فعالیت های آن ارائه کرد و پس از آن هیئت داوران بخش های مختلف معرفی شدند.

در ادامه مراسم اختتامیه حضور آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان، شیخ بدرالدین حسون مفتی اعظم سوریه، حجت الاسلام اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع)، دکتر گلرو معاون اجرایی و اداری مجمع و جمعی از هنرمندان از برگزیدگان بخش ملی اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی تجلیل به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان بخش های مختلف سینمای ملی به شرح زیر اعلام و تجلیل شدند:

*بخش فیلم کوتاه و نیمه بلند

-خانم نسیم مرعشی برای فیلم نخجیل

*بخش پویانمایی:

-سید مصطفی حسینی برای فیلم «و آخرین پیامبر

* بخش فیلم داستانی کوتاه و نیمه بلند:

-امیرعباس ربیعی 

*بهترین دستاورد فنی

-حسن اسدی

*بخش فیلم کوتاه و نیمه بلندی داستانی

-محمد اسفندیاری

*بهترین تحقیق و تفحص فیلم کوتاه:

-علی کمیلی و علی اکبر براتی

*بهترین دستاورد فنی:

-روح الله رفیعی

*بهترین فبلم مستند کوتاه و نیمه بلند

- روح الله رفیعی

*بهترین فیلم مستند بلند:

-محمدعلی فارسی

*جایزه ویژه بخش مستند:

-هوشنگ میرزایی

** بخش فیلم های سینمایی

*بهترین فیلم نامه

- حجت الاسلام محمد سعید بهمن پور – فیلم مریم مقدس

* بهترین کارگردانی فیلم:

-شهریار بحرانی – فیلم مریم مقدس

*بهترین بازیگر نقش اول زن:

-گلاب آدینه – فیلم وقتی همه خواب بودند

*بهترین بازیگرنقش اول مرد:

-علی نصیریان فیلم شکارچی شنبه

*بهترین دستاورد فنی

-حمید خضوعی ابیانه

*بهترین فیلم بلند:

-محسن علی اکبری- تهیه کننده فیلم مریم مقدس

 

0 نظر